End of the Road World Tour bylo poslední koncertní turné americké hardrockové skupiny Kiss. Turné začalo 31. ledna 2019 v kanadském Vancouveru a skončilo 2. prosince 2023 v New Yorku.

Jednalo se o nejdelší turné skupiny Kiss s celkem 244 vystoupení po celém světě.

Setlist

Odehrané písně

Seznam koncertů DatumMěstoStátMístoPočet divákůVýnos1. část – Severní AmerikaBoxscore leg 1:

31. ledna 2019Vancouver KanadaRogers Arena13,373 / 13,373 (100%)$1,551,4141. února 2019Portland Spojené státyModa Center12,821 / 13,543 (94%)$1,442,9842. února 2019TacomaTacoma Dome14,191 / 14,659 (96%)$1,464,9754. února 2019SpokaneSpokane Arena7,241 / 7,241 (100%)$634,1667. února 2019San DiegoViejas Arena7,521 / 7,825 (96%)$876,6778. února 2019FresnoSave Mart Center9,847 / 10,802 (91%)$1,014,4529. února 2019SacramentoGolden 1 Center12,479 / 12,479 (100%)$1,444,93712. února 2019AnaheimHonda Center10,364 / 13,632 (76%)$1,210,21513. února 2019GlendaleGila River Arena9,068 / 15,000 (60%)$1,223,36315. února 2019Las VegasT-Mobile Arena13,854 / 14,468 (95%)$1,442,53416. února 2019InglewoodThe Forum13,660 / 13,660 (100%)$1,769,87219. února 2019Corpus ChristiAmerican Bank Center Arena7,810 / 8,170 (95%)$1,053,03620. února 2019DallasAmerican Airlines Center12,033 / 12,737 (94%)$1,611,30422. února 2019New OrleansSmoothie King Center10,677 / 10,677 (100%)$1,328,42023. února 2019MemphisFedExForum12,047 / 12,950 (93%)$1,404,95226. února 2019Oklahoma CityChesapeake Energy Arena11,501 / 11,501 (100%)$1,322,06927. února 2019Kansas CitySprint Center10,842 / 12,256 (88%)$1,152,0611. března 2019MilwaukeeFiserv Forum9,663 / 9,663 (100%)$1,185,0692. března 2019ChicagoUnited Center13,917 / 13,917 (100%)$1,769,2544. března 2019MinneapolisTarget Center11,020 / 11,321 (97%)$1,405,1176. března 2019Sioux FallsDenny Sanford Premier Center9,284 / 10,458 (89%)$948,5467. března 2019OmahaCHI Health Center Omaha12,730 / 12,730 (100%)$1,101,6699. března 2019Grand RapidsVan Andel Arena10,553 / 10,553 (100%)$1,257,12310. března 2019MolineTaxSlayer Center9,599 / 9,599 (100%)$1,038,85512. března 2019LouisvilleKFC Yum! Center14,638 / 14,638 (100%)$1,444,05713. března 2019DetroitLittle Caesars Arena13,159 / 13,791 (95%)$1,558,64516. března 2019ColumbusNationwide Arena14,241 / 14,241 (100%)$1,848,99917. března 2019ClevelandQuicken Loans Arena12,307 / 12,307 (100%)$1,404,79319. března 2019Montréal KanadaBell Centre14,207 / 14,756 (96%)$1,214,42120. března 2019TorontoScotiabank Arena14,078 / 14,078 (100%)$1,170,19622. března 2019Uniondale Spojené státyNassau Veterans Memorial Coliseum10,368 / 10,368 (100%)$1,432,29523. března 2019UncasvilleMohegan Sun Arena7,254 / 7,254 (100%)$969,34226. března 2019BostonTD Garden16,843 / 16,843 (100%)$1,569,23427. března 2019New York CityMadison Square Garden13,359 / 13,359 (100%)$1,730,75529. března 2019FiladelfieWells Fargo Center14,530 / 14,530 (100%)$1,586,95930. března 2019PittsburghPPG Paints Arena13,486 / 13,486 (100%)$1,560,1112. dubna 2019Quebec City KanadaVideotron Centre13,142 / 13,142 (100%)$1,074,8653. dubna 2019OttawaCanadian Tire Centre11,315 / 11,315 (100%)$1,050,5176. dubna 2019Raleigh Spojené státyPNC Arena13,076 / 13,076 (100%)$1,756,5747. dubna 2019AtlantaState Farm Arena6,945 / 6,945 (100%)$1,324,4549. dubna 2019NashvilleBridgestone Arena13,759 / 13,759 (100%)$1,590,79611. dubna 2019TampaAmalie Arena13,509 / 13,509 (100%)$1,654,56612. dubna 2019JacksonvilleVyStar Veterans Memorial Arena11,225 / 11,225 (100%)$1,277,89513. dubna 2019BirminghamLegacy Arena12,788 / 12,788 (100%)$1,560,0153. května 2019Ciudad de México MexikoAutódromo Hermanos Rodríguez——2. část – EvropaBoxscore leg 2:

27. května 2019Lipsko NěmeckoArena Leipzig~10,000 / 12,000—29. května 2019Vídeň RakouskoWiener Stadthalle~15,000 / 16,152—31. května 2019Mnichov NěmeckoKönigsplatz——2. června 2019EssenStadion Essen~20,000—4. června 2019BerlínWaldbühne14,673 / 22,290 (66%)$1,393,9355. června 2019HannoverExpo-Plaza~14,000 / 14,000—7. června 2019Sölvesborg ŠvédskoNorje Havsbad——9. června 2019Hyvinkää FinskoHyvinkää Airfield——11. června 2019Petrohrad RuskoIce Palace——13. června 2019MoskvaVTB Arena——16. června 2019Kyjev UkrajinaNSC Olimpiyskiy——18. června 2019Krakov PolskoTauron Arena Kraków——19. června 2019Praha ČeskoSinobo Stadium——22. června 2019Clisson FrancieVal de Moine——23. června 2019Dessel BelgieBoeretang——25. června 2019Amsterdam NizozemskoZiggo Dome15,182 / 15,182 (100%)$1,211,65727. června 2019Oslo NorskoEkebergsletta——28. června 2019TrondheimDahls Arena——2. července 2019Milán ItálieIppodromo SNAI San Siro11,005 / 12,400 (89%)$1,034,1214. července 2019Curych ŠvýcarskoHallenstadion13,000 / 13,000 (100%)$1,661,8656. července 2019Iffezheim NěmeckoRennbahn~14,000—9. července 2019Birmingham AnglieArena Birmingham10,719 / 13,084 (82%)—11. července 2019LondýnThe O2 Arena15,295 / 17,586 (87%)$1,182,49012. července 2019ManchesterManchester Arena13,445 / 13,533 (99%)$1,037,01014. července 2019NewcastleUtilita Arena Newcastle——16. července 2019Glasgow SkotskoSSE Hydro9,879 / 10,914 (91%)$826,7993. část – Severní Amerika6. srpna 2019Sunrise Spojené státyBB&T Center9,490 / 9,490 (100%)$1,122,2218. srpna 2019North CharlestonNorth Charleston Coliseum6,568 / 8,358 (79%)$896,22310. srpna 2019CharlottePNC Music Pavilion16,284 / 16,284 (100%)$1,190,36911. srpna 2019BristowJiffy Lube Live12,697 / 12,697 (100%)$1,047,32513. srpna 2019Virginia BeachVeterans United Home Loans Amphitheater11,089 / 11,089 (100%)$739,04814. srpna 2019NewarkPrudential Center11,135 / 11,135 (100%)$1,195,96816. srpna 2019Montreal KanadaBell Centre11,343 / 13,882 (82%)$1,036,38017. srpna 2019TorontoScotiabank Arena13,125 / 13,125 (100%)$1,110,40320. srpna 2019Brooklyn Spojené státyBarclays Center11,566 / 11,566 (100%)$1,035,01921. srpna 2019HersheyHersheypark Stadium16,413 / 16,413 (100%)$1,326,69723. srpna 2019DarienDarien Lake Performing Arts Center10,515 / 10,515 (100%)$681,60824. srpna 2019Saratoga SpringsSaratoga Performing Arts Center11,604 / 11,604 (100%)$811,72227. srpna 2019SyracuseSt. Joseph's Amphitheater at Lakeview9,354 / 9,354 (100%)$598,26229. srpna 2019CincinnatiRiverbend Music Center12,263 / 12,263 (100%)$1,044,76231. srpna 2019NoblesvilleRuoff Home Mortgage Music Center20,898 / 20,898 (100%)$1,311,6851. září 2019Maryland HeightsHollywood Casino Amphitheatre16,695 / 16,695 (100%)$1,128,6253. září 2019Des MoinesWells Fargo Arena8,049 / 12,799 (63%)$804,9215. září 2019Little RockVerizon Arena9,483 / 9,483 (100%)$768,5207. září 2019Bossier CityCenturyLink Center8,041 / 8,041 (100%)$872,4778. září 2019San AntonioAT&T Center12,277 / 12,277 (100%)$1,527,6569. září 2019HoustonToyota Center7,304 / 7,304 (100%)$967,15411. září 2019AlbuquerqueIsleta Amphitheater12,115 / 12,115 (100%)$786,35712. září 2019DenverPepsi Center11,138 / 11,138 (100%)$1,460,3074. část – Asie (Japonsko)8. prosince 2019Sendai JaponskoXebio Arena Sendai4,000 / 4,000 (100%)$714,18111. prosince 2019TokioTokyo Dome32,975 / 40,000 (83%)$6,111,73014. prosince 2019MoriokaMorioka Takaya Arena2,942 / 2,942 (100%)$525,28017. prosince 2019ÓsakaKyocera Dome Osaka14,480 / 25,000 (58%)$2,702,97019. prosince 2019NagojaDolphins Arena5,058 / 5,058 (100%)$903,0835. část – Spojené státyBoxscore leg 5: