alt=ceca|thumb|343x443px|Reklamni plakat za poletni del turneje. Evropska turneja The best of Ceca je bila 5 let trajajoča koncertna turneja srbske folk-pop turbofolk pevke Svetlane Ražnatović - Cece.
Turneja se je, po enoletnem premoru zaradi izbruha koronavirusa, začela 15. maja leta 2021 z VIP koncertom v srbskem mestu Gruža., zaključila pa 31. decembra leta 2026 s koncertom v črnogorskem mestu Tivat. To je bila obenem tudi prva koncertna turneja, ki ni sledila izdaji nekega glasbenega albuma.
Ceca je na turneji obiskala 17 evropskih držav ter Združene arabske emirate, v katerih je imela skupno 177 koncertov.
Seznam koncertov
Datum Mesto Država Lokacija koncerta Štev. obiskovalcev15. maj 2021Gruža*Srbija*Odprto prizorišče*150*19. junij 2021Slatina*Bosna in Hercegovina*Odprto prizorišče*300*10. julij 2021LjubovijaSrbijaStadion NK Drina 20.00018. julij 2021BudvaČrna goraTop Hill5.00031. julij 2021Vrnjačka BanjaSrbijaStadion malih sportova7.5006. avgust 2021SmederevoSrbijaAqua park Jugovo5.0008. avgust 2021SvrljigSrbijaStadion NK Svrljig30.00012. avgust 2021SokobanjaSrbijaStadion Podina 4.50014. avgust 2021OhridSeverna MakedonijaEgoist bar (na prostem)2.00015. avgust 2021BudvaČrna goraTop Hill5.000 23. avgust 2021LeskovacSrbijaMestna promenada15.000+ 28. avgust 2021SlivnicaBolgarijaStadion NK Slivniški geroi5.0009. september 2021NikšićČrna goraExclusive event centar1.00011. september 2021KikindaSrbijaMestni trg10.00013. november 2021VösendorfAvstrijaPyramide hall2.50027. november 2021NorrköpingŠvedskaBorgen Norrköping 1.5008. december 2021PodgoricaČrna goraImanje Knjaz10. februar 2022SofijaBolgarijaHotel Marinela1.000+26. februar 2022Zürich*Švica*Restavracija Volkshaus*200+12. februar 2022KopaonikSrbijaVelika dvorana hotela Grand26. marec 2022ZurichŠvicaFlamingo Club april 2022InnsbruckAvstrijaMusic Hall 2.5002. april 2022VelenjeSlovenijaRdeča dvorana3.00024. april 2022ParaćinSrbijaKoncert na prostem27. april 2022London*Velika Britanija*OscarsMayFair* 20014. maj 2022EssenNemčijaTeatro Club Essen2.00011. junij 2022ProbištipSeverna MakedonijaStadion Probištip 7.00015. junij 2022VarnaBolgarijaDvorana kulture in športa Varna5.000+3. julij 2022JahorinaBosna in HercegovinaHotel Vučko1.00016. julij 2022Banja LukaBosna in HercegovinaTrdnjava Kastel 15.00017. julij 2022BudvaČrna goraTop Hill5.00029. julij 2022UbSrbijaTrg oslobođenja20.000 30. julij 2022TrebinjeBosna in HercegovinaKompleks Grad sunca10.000 avgust 2022OhridSeverna MakedonijaHangar club1.500 3. avgust 2022LoznicaSrbijaKoncert na prostem 7.000 5. avgust 2022Slanchev BryagBolgarijaSunny Beach1.000 10. avgust 2022KraljevoSrbijaŠportno letališče Magnohrom10.000 17. september 2022KranjSlovenijaParkirišče pred Planetom Kranj2.000 30. september 2022Banja LukaBosna in HercegovinaTrg Republike Srpske20.000+ 8. oktober 2022LinzAvstrijaClub Elite1.500 10. oktober 2022Pariz*Francija*16e arrondissement de Paris*250* 19. oktober 2022Sofija*Bolgarija*Cestlavie club*300* 20. oktober 2022Sofija*Bolgarija*Cestlavie club*300* 22. oktober 2022OsloNorveškaSamfunnssalen2.500 5. november 2022VösendorfAvstrijaPyramide hall4.000 12. november 2022ZürichŠvicaStadthalle Dietikon2.000 1. december 2022SofijaBolgarijaArena Armeec15.000 3. december 2022Novo mestoSlovenijaDvorana Marof10. december 2022HamburgNemčijaGruenspan2.500 16. december 2022StuttgartNemčijaMetropola Club1.500 17. december 2022StuttgartNemčijaMetropola Club1.500 24. december 2022Istočno SarajevoBosna in HercegovinaŠportna dvorana5.000 29. december 2022KopaonikSrbijaNacionalna klasa1.000 31. december 2022ZlatiborSrbijaPjević event center2.000 23. januar 2023Kruševac*Srbija*Lazarev dvor*3. februar 2023PtujSlovenijaArena Campus Sava Ptuj3.000+ 4. februar 2023DüsseldorfNemčijaAmbis Club2.000 17. februar 2023KopaonikSrbijaAngella hotel1.200 24. februar 2023JahorinaBosna in HercegovinaDvorana hotela Vučko1.000 25. februar 2023JahorinaBosna in HercegovinaDvorana hotela Vučko1.000 4. marec 2023SkopjeSeverna MakedonijaCentral Park 2.000 8. marec 2023Novi SadSrbijaHotel Moskva1.200 18. marec 2023LinzAvstrijaElite Club8. april 2023PrijedorBosna in HercegovinaKoncertna dvorana Knežević2.000+ 12. april 2023DerventaBosna in HercegovinaŠportna dvorana3.000+ 22. april 2023BarcelonaŠpanijaUltraclub Millenium 20. maj 2023Bassano del GrappaItalijaCMP Arena6.000 27. maj 2023StockholmŠvedskaHuddinge hall16. junij 2023BijeljinaBosna in HercegovinaKoncertna dvorana Globus 23. junij 2023NišSrbijaNiška trdnjava15.000 9. julij 2023Vrnjačka BanjaSrbijaTrg kulture30.000 15. julij 2023DojranSeverna MakedonijaPark Dojran20.000 19. julij 2023BitolaSeverna MakedonijaGold Felicia 23. julij 2023BrčkoBosna in HercegovinaMuzička arena5.000 26. julij 2023BeraneČrna goraHotel Berane 29. julij 2023BurgasBolgarijaMorski kolodvor10.000 30. julij 2023UlcinjČrna goraVelika plaža2.500 4. avgust 2023StrumicaSeverna MakedonijaClub Idustrijal8. avgust 2023TeslićBosna in HercegovinaKonoba Kastel 3.000 13. avgust 2023BudvaČrna goraTop Hill5.000 14. avgust 2023KoperSlovenijaOsare Caffe7.000 19. avgust 2023Sunny BeachBolgarijaLav premium club 23. avgust 2023PančevoSrbija*Tamiški kej*500* 24. avgust 2023SomborSrbijaGradska kafana2.000 2. september 2023FellbachNemčijaClub Metropola9. september 2023BlagoevgradBolgarijaPark Makedonija 10.000 11. september 2023Donji Kokoti*Črna gora*Odprto prizorišče*16. september 2023Monte Carlo*Monako*Hotel Metropole23. september 2023KozlodujBolgarijaStadion Hristo Botev15.000 7. oktober 2023GöteborgŠvedskaMeteorgatan3.500 13. oktober 2023Skopje*Severna Makedonija*Hotel Meriot*14. oktober 2023MünchenNemčijaLilienthalallee5.000 21. oktober 2023BrežiceSlovenijaŠportna dvorana Brežice4.000 28. oktober 2023KragujevacSrbijaHala Jezero6.000 5. november 2023Berlin*Nemčija*Kempinski hotel*1.000* 11. november 2023DunajAvstrijaHallmann Dome4.000 19. november 2023Banja Luka*Bosna in Hercegovina*Stara Ada*16. december 2023LjubljanaSlovenijaGospodarsko razstavišče 4.000+ 23. december 2023Istočno SarajevoBosna in HercegovinaŠportna dvorana Istočno Sarajevo4.500 28. december 2023GradiškaBosna in HercegovinaArena Gradiška 4.000+ 29. december 2023ValjevoSrbijaOmni centar hotel31. december 2023ZlatiborSrbijaPjević event centar 1. januar 2024KopaonikSrbijaEvent Hall 18. januar 2024Skopje*Severna Makedonija*Hotel Aleksandar*2. februar 2024JahorinaBosna in HercegovinaHotel Vučko1.500 16. februar 2024Palić*Srbija*Vinarija Zvonko Bogdan* 17. februar 2024Palić*Srbija*Vinarija Zvonko Bogdan*2. marec 2024ArbonŠvicaSeeparksaal2.500 16. marec 2024MariborSlovenijaDvorana Tabor5.500 19. april 2024ŠabacSrbijaHala Zorka4.000 11. maj 2024KruševacSrbijaHala sportova 3.000 18. maj 2024MladenovacSrbijaŠportni center 2.500 15. junij 2024Kumanovo*Severna Makedonija*VIP center* 13. julij 2024KuršumlijaSrbijaMestni trg20.000 18. julij 2024BitolaSeverna MakedonijaGold Felicia 1.500 25. julij 2024UgljevikBosna in HercegovinaOdprto prizorišče Poligon 7.000 26. julij 2024DobojBosna in HercegovinaRokometni stadion5.500 27. september 2024ZvornikBosna in HercegovinaŠportna dvorana6.000 19. oktober 2024PodčetrtekSlovenijaŠportna dvorana3.000 24. oktober 2024SofijaBolgarijaArena Armeec15.000 10. november 2024RiccioneItalijaPeter Pan Club2.500 15. november 2024DubajZdruženi arabski emiratiVice Club 1.500 29. november 2024Palić*Srbija*Vinarija Bogdan* 500 30. november 2024Palić*Srbija*Vinarija Bogdan* 500 7. december 2024CeljeSlovenijaDvorana Golovec4.000 14. december 2024LudwigsburgNemčijaMHP Arena6.500 27. december 2024Novi SadSrbijaArena SPENS10.000 28. december 2024Novi SadSrbijaArena SPENS10.000 31. december 2024IgaloČrna goraOdprto prizorišče 40.000 1. januar 2025KopaonikSrbijaKoncertna dvorana hotela Grand 1.200 21. februar 2025JahorinaBosna in HercegovinaDvorana hotela Vučko 1.200 22. februar 2025JahorinaBosna in HercegovinaDvorana hotela Vučko 1.200 8. marec 2025AranđelovacSrbijaŠportna dvorana Šumadija3.000 15. marec 2025BrežiceSlovenijaŠportna dvorana Brežice 4.000 22. marec 2025Nova GoricaSlovenijaŠportna dvorana Vrtojba 5.000 29. marec 2025SmederevoSrbijaŠportna dvorana Smederevo4.000+ 5. april 2025VranjeSrbijaŠportna dvorana Vranje 5.000 23. maj 2025UžiceSrbijaŠportna dvorana Veliki park 3.500 8. junij 2025DüsseldorfNemčijaArena Mitsubishi Electric6.000 28. junij 2025NišSrbijaNiška trdnjava15.000 19. julij 2025BudvaČrna goraTop Hill 5.000 1. avgust 2025TrebinjeBosna in HercegovinaGrad sunca 5.000+ 9. avgust 2025BrčkoBosna in HercegovinaMuzička arena7.000 16. avgust 2025BudvaČrna goraTop Hill 5.000 22. avgust 2025Banja LukaBosna in HercegovinaTrdnjava Kastel13.167 29. avgust 2025Kriva PalankaSeverna MakedonijaMestni stadion 50.000+ 12. september 2025NikšićČrna goraŠportni center Nikšić5.000 16. oktober 2025KraljevoSrbijaŠportna dvorana Ibar 6.000+ 31. oktober 2025VelesSeverna MakedonijaArena Gemidžii5.000 21. november 2025Sremska MitrovicaSrbijaŠportna dvorana Pinki4.000 29. november 2025Palić*Srbija*Vinarija Bogdan*200* 5. december 2025ZrenjaninSrbijaŠportna dvorana Kristalna hala5.500 6. december 2025Palić*Srbija*Vinarija Bogdan*200* 26. december 2025PožarevacSrbijaŠportna dvorana Požarevac4.000 31. december 2025ZlatiborSrbijaPjević center2.000 5. februar 2026JahorinaBosna in HercegovinaHotel Vučko1.000 6. februar 2026JahorinaBosna in HercegovinaHotel Vučko1.000 7. februar 2026JahorinaBosna in HercegovinaHotel Vučko1.000 28. februar 2026ArbonŠvicaSeeparksaal3.000 7. marec 2026LoznicaSrbijaŠportna dvorana Lagator3.500 13. marec 2026VarnaBolgarijaDKC Arena6.000 14. marec 2026ČačakSrbijaŠportna dvorana Borac5.500 18. marec 2026Sofija*Bolgarija*Cestlavie Club *1.200 19. marec 2026Sofija*Bolgarija*Cestlavie Club *1.200 4. april 2026JagodinaSrbijaŠportna dvorana Jassa4.000 9. maj 2026ZürichŠvicaKongresshaus 5.000 23. maj 2026LeskovacSrbijaŠportna dvorana Dubočica4.500 25. maj 2026FrankfurtNemčijaJahrhunderthalle4.800 30. maj 2026TemišvarRomunijaŠportno igrišče Elba 40.000 6. junij 2026ZaječarSrbijaŠportna dvorana Kraljevica 4.100 17. julij 2026BudvaČrna goraTop Hill 5.000 8. avgust 2026BudvaČrna goraTop Hill 5.000 15. avgust 2026KolašinČrna goraTrg boraca 15.000 3. oktober 2026BerlinNemčijaArena Uber Eats Music Hall 7. november 2026SofijaBolgarijaArena Sofia 8888 5. december 2026BurgdorfŠvicaMarkthalle 31. december 2026TivatČrna goraTivatska riva Pine *Opomba: VIP koncert
Repertoar
Štev. Pesem Album 1 Mrtvo more Emotivna luda 2 Dokaz Ceca 2000 3 Beograd Fatalna ljubav 4 Šta je to u tvojim venama Šta je to u tvojim venama 5 Doktor Emotivna luda 6 Jadna ti je moja moć Autogram (album) 7 Idi dok si mlad Fatalna ljubav 8 Nagovori Maskarada 9 Kukavica Kukavica (album) 10 Ja još spavam... Ja još spavam 11 Ja ću prva Ceca 2000 12 Volela sam, volela Fatalna ljubav 13 Lepotan Ludo srce 14 Votka sa utehom Ceca 2000 15 Vazduh koji dišem Ja još spavam 16 Volela sam te Ja još spavam 17 Pile Idealno loša 18 Nevaljala Maskarada 19 Maskarada Maskarada 20 Kad bi bio ranjen Emotivna luda
*Repertoar s koncerta v Loznici (3.8.2022)
Odpovedani in prestavljeni koncerti Datum Mesto Država Lokacija koncerta Vzrok odpovedi21. avgust 2021ProbištipSeverna MakedonijaOpen air Aqua ParkIzbruh koronavirusa 31. december 2021TivatČrna goraPorto MontenegroOmejitve zaradi koronavirusa11. februar 2022PtujSlovenijaArena Campus SavaOmejitve zaradi koronavirusa22. julij 2022StrumicaSeverna MakedonijaAvatar clubOkužba s koronavirusom 14. avgust 2022BudvaČrna goraTop HillTridnevno žalovanje v Črni gori 24. februar 2024HercegnoviČrna goraOdprto prizoriščeNapovedana neurja
Dogodki na turneji
Ceca je turnejo napovedala na beograjskem Sejmu, ko je pred zbranimi novinarji prejela drugo dozo cepiva. Ceca je prvič, po dveh desetletjih, na koncertu v Ljuboviji zapela pesem Neću dugo iz albuma Gore od ljubavi. Čeprav je sredi koncerta v Ljuboviji, mesto zajela nevihta, pevka nastopa ni prekinila. Ceca je prvič v karieri in sicer na koncertu v Budvi (18.7.2021) zapela pesem Noćas kuća časti iz albuma Maskarada.